TOPIT 2.0 nabízí možnost namontovat brašny a košíky se systémem SnapIT 2.0 na přední část kola, abyste měli svá zavazadla snadno pod kontrolou. Zahrnuje možnost montáže pro světlomety a integraci skrytého kabelu osvětlení.
Nelze používat na odpružené ani karbonové vidlice!
| Barva | černá |
| Hmotnost | 600 g |
| Kola | 26-28" |
| Materiál | Aluminium |
| Nosnost | 10 kg |
| Průměr | 12 mm |
| Systém | SnapIT 2.0 |
| Šířka | 100 mm |
| Výrobce | RACKTIME |
| Výška | 272 mm |
| Záruka | 10 let |
| Kategorie | Přední nosiče |