Woodpacker 2.0 je ,dřevěná bedýnka vybavená systémem SnapIt 2.0 a jednodušše ji během sekundy pevně zajistíte s nosičem a naopak. Je kompatibilní pouze s nosiči RackTime.
| Barva | přírodní |
| Hmotnost | 2830 g |
| Nosnost | 9 kg |
| Rozměry | 49 x 24.1 x 29.5 cm |
| Systém | SnapIT 2.0 |
| Výrobce | RACKTIME |
| Objem (l) | 25 |
| Kategorie | Košíky |