BaskIt Willow je košík ve stylu proutěného košíku. Díky velikosti není problém vzít odvézt větší nákup nebo ho vzít sebou na piknik, a se systémem SnapIt 2.0 košík jednodušše během sekundy pevně zajistíte s nosičem a naopak. Je kompatibilní pouze s nosiči RackTime.
| Barva | přírodní |
| Hmotnost | 1866 g |
| Nosnost | 10 kg |
| Rozměry | 43 x 24.5 x 31 cm |
| Systém | SnapIT 2.0 |
| Výrobce | RACKTIME |
| Objem (l) | 20 |
| Kategorie | Košíky |