Model SON 29 S je tak tenký, že dynamo jako takové téměř není vidět. Díky optimalizované konstrukci poskytuje výkon 6 V/3 W i při nízkých otáčkách. Ideální pro výkonnou nabíjecí elektroniku. Technologie přímého zapletení umožňuje speciální tvar náboje a optimalizuje hmotnost. U tohoto modelu jsou jak strana brzdového kotouče, tak strana připojení zapleteny tangenciálně se stejným počtem paprsků. Model SON 29 S je vhodný pro montáž na standardní ráfky (rozteč otvorů 1:1) a je standardně vybaven koaxiální zásuvkou pro koaxiální zástrčku SON.
Všechny výrobky SON jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu. To znamená, že výrobní proces lze neustále optimalizovat a zaručit trvale vysokou kvalitu. Poskytuje se také 5letá záruka.
| Výrobce | SON |
| Barva | černá |
| Brzdy | center lock |
| Hmotnost | 390 g |
| Materiál | hliník |
| Počet děr | 24 |
| Kompatibilní | pevná osa 12 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výkon | 6V / 3W |
| Záruka | 5 let |