Model SON 29 S je tak tenký, že dynamo jako takové téměř není vidět. Díky optimalizované konstrukci poskytuje výkon 6 V/3 W i při nízkých otáčkách. Ideální pro výkonnou nabíjecí elektroniku. Technologie přímého zapletení umožňuje speciální tvar náboje a optimalizuje hmotnost, přičemž strana s brzdovým kotoučem je zapletena tangenciálně (křížený výplet) a strana s připojením radiálně (bez křížení). K dispozici s 32 paprsky nebo v systému 1:2 s 16 paprsky vlevo a 8 paprsky vpravo. SON 29 S je standardně vybaven koaxiální zásuvkou pro koaxiální zástrčku SON. U modelu 1:2 doporučujeme montáž s odpovídajícím ráfkem, aby bylo dosaženo optimálního vyrovnání paprsků.
Všechny produkty SON jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu. To umožňuje neustálou optimalizaci výrobního procesu a zaručuje trvale vysokou kvalitu. Nabízíme také 5letou záruku.
| Výrobce | SON |
| Barva | černá |
| Brzdy | kotoučové - centerlock |
| Hmotnost | 390 g |
| Materiál | hliník |
| Počet děr | 32 |
| Kompatibilní | pevná osa 12 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výkon | 6V / 3W |
| Záruka | 5 let |