Stejně jako zadní brašny od Ortliebu i přední Sport-Rollery už byly mnohokrát oceněny specializovanými časopisy a byly nesčetněkrát otestovány v reálném světě extrémních expedic. Přední brašny kolo správně vyvažují v případě dlouhých a náročných cest. Sport-Rollery jsou vyrobeny z robustního a odolného materiálu a přitom jsou velmi lehké, což z nich dělá ideální přední brašny nejen pro dlouhé cesty, ale například i při každodenním používání jako hlavní brašnu, která není tak velká. Další možností je jejich použití jako dětských brašen.
Samozřejmostí je 100% voděodolný rolovací systém zavírání a integrovaná vnitřní kapsa, stejně jako Ortlieb QL2 systém uchycení na nosič. K dispozici ve více barvách. Cena za pár.

| Barva | petrol |
| Hloubka | 14 cm |
| Hmotnost | 2 x 795 g |
| Materiál | PD620, PS490 |
| Objem | 2 x 14,5 L |
| Systém uchycení | QL2.1 |
| Systém zavírání | rolovací |
| Šířka | 25 cm |
| Výrobce | ORTLIEB |
| Vyrobeno | Německo |
| Výška | 30 cm |
| Objem (l) | 25 |
| Záruka | 5 let |
| Kategorie | Boční nosičové brašny, Brašny |