Díky své velikosti lze Sport-Roller Plus jako jedinou brašnu použít nejen na předním nosiči lowrideru nebo zadním nosiči zavazadel, ale také jako první samostatnou zadní brašnu na dětském kole.
Je vyrobena z oděruvzdorné tkaniny Cordura a odolává všem povětrnostním podmínkám, ať už jde o déšť, sníh nebo špínu. Vnitřní prostor brašny na kolo je přístupný přes osvědčené rolovací zavírání a poskytuje dostatek úložného prostoru pro všechny nezbytné věci, ať už pro každodenní dojíždění do práce nebo dobrodružné cesty.
Systém zavěšení Quick-Lock2.1 umožňuje rychlé a jednoduché připevnění k jízdnímu kolu. Na vyjížďku na kole tak budete připraveni během okamžiku, aniž byste se museli starat o upevnění brašny.
| Barva | červená (salsa) |
| Hloubka | 16 cm |
| Hmotnost | 720 g |
| Materiál | PS36C |
| Nosnost | 9 kg |
| Systém uchycení | QL2.1 |
| Systém zavírání | rolovací |
| Šířka | 26 cm |
| Výrobce | ORTLIEB |
| Vyrobeno | Německo |
| Výška | 37 cm |
| Objem (l) | 14,5 |
| Záruka | 5 let |
| Kategorie | Boční nosičové brašny, Brašny |