Jednoduchá dvoukolová konstrukce užitkového přívěsu Flatbed™ je dimenzována pro náklad do 45 kg, takže je univerzální a snadno se balí. Jeho otevřený nákladový prostor pojme delší náklad a tím pádem i předměty, které se do standardních přívěsů na kola nevejdou. Flatbed vám pomůže dojet kamkoli s téměř čímkoli.

| Délka | 82,5 cm |
| Hmotnost | 7 kg |
| Kola | 16" |
| Nosnost | 45 kg |
| Rám | 6061-T6 Aluminum |
| Rozměry | 83.8 x 78.5 x 40.9 cm |
| Rozměry složený | 84 x 63 x 10.7 cm |
| Šířka | 52 cm |
| Výrobce | BURLEY |
| Výška | 18 cm |
| Kategorie | Nákladní vozíky |

Radost z jízdy na kole si může užít celá rodina. Pohodlí a hlavně bezpečnost těch nejmenších zajišťuje vozík pro děti. Poradíme, jak vybrat cyklovozík.
Velmi pohodlným a bezpečným řešením na kratší i delší vzdálenosti je stále populárnější cyklovozík, který si jednoduše připojíte za kolo. Princip je jednoduchý: rodič táhne a dítě se kochá, hraje si nebo pospává. Protože se ale nejedná o levnou záležitost, je důležité vybírat pečlivě a věnovat pozornost několika základním parametrům. Investice do kvality se v tomto případě opravdu vyplatí.