PUKY LS‑PRO 26‑8 je optimální dětské kolo pro děti od 10 let (vnitřní délka nohy 68–86 cm, výška 140–160 cm), s hliníkovým rámem a vidlicí AL6061 (T6), které váží jen 9,6 kg. Osmistupňové řazení s twist shifterem usnadňuje jízdu do kopce i po rovině. Pneumatiky 26″ × 1,5″ mají off‑road vzorek a prostřední pruh pro tichý valivý pohyb. V‑brzdy s nastavitelnými pákami zajišťují bezpečné brzdění.
| Věk dítěte | od 10 let |
| Výška rozkroku | 68–86 cm |
| Výška dítěte | 140–160 cm |
| Váha | cca 9,6 kg |
| Rám/vidlice | Hliník AL6061 (T6) |
| Převody | 8 rychlostí |
| Pneumatiky | 26″ × 1,5″ |
| Brzdy | V‑brzdy vpředu i vzadu |
| Výbava | stojánek, zvonek, reflexy |
Velikostní tabulky kol a odrážedel PUKY » 5 let záruky PUKY »
| Barva | zelená |
| Brzdy | V-brake |
| Hmotnost | 9,6 kg |
| Kategorie | Dětská kola |
| Kola | 26" |
| Materiál | hliník |
| Nosnost | 100 kg |
| Počet převodů | 1 x 8 |
| Výbava | stojánek, zvonek, kryt řetězu |
| Výrobce | PUKY |
| Vyrobeno | Německo |
| Výška sezení | 68-86 cm |
| Záruka | 5 let |
| Výška jezdce | 140-160 cm |
Jak změřit vnitřní délku nohy vašeho dítěte? Je to velmi jednoduché:
Naměřená hodnota v centimetrech je vnitřní délka nohy neboli výška rozkroku. Nyní ji můžete použít k určení správné velikosti odrážedla nebo kola pro vaše dítě na našich webových stránkách.