PUKY LS‑PRO 20‑7 je sportovní dětské kolo s hliníkovým rámem AL6061 (T6), navržené pro děti od 6 let (vnitřní délka nohy 53–65 cm, výška 115–138 cm). Váží jen 7,8 kg, což umožňuje snadné ovládání a přenášení. 7rychlostní Shimano přehazovačka s otočným řazením umožňuje pohodlnou jízdu v různém terénu. Rám doplňuje nízký nástup, Ahead představce a širší řídítka pro maximální kontrolu během jízdy.
| Věk dítěte | od 6 let |
| Výška rozkroku | 53–65 cm |
| Výška dítěte | 115–138 cm |
| Váha | cca 7,8 kg |
| Rám/vidlice | Hliník AL6061 (T6) |
| Převody | 7 rychlostí, Shimano |
| Pneumatiky | 20″ × 1,5″ |
| Brzdy | V‑brzdy vpředu i vzadu |
| Výbava | stojánek, zvonek, kryt řetězu |
Velikostní tabulky kol a odrážedel PUKY » 5 let záruky PUKY »
| Barva | modrá |
| Brzdy | V-brake |
| Hmotnost | 7,8 kg |
| Kategorie | Dětská kola |
| Kola | 20" |
| Materiál | hliník |
| Nosnost | 60 kg |
| Počet převodů | 1 x 7 |
| Výbava | stojánek, zvonek, kryt řetězu |
| Výrobce | PUKY |
| Vyrobeno | Německo |
| Výška sezení | 53-65 cm |
| Záruka | 5 let |
| Výška jezdce | 115-138 cm |
Jak změřit vnitřní délku nohy vašeho dítěte? Je to velmi jednoduché:
Naměřená hodnota v centimetrech je vnitřní délka nohy neboli výška rozkroku. Nyní ji můžete použít k určení správné velikosti odrážedla nebo kola pro vaše dítě na našich webových stránkách.