PUKY LS-PRO 16 je vysoce kvalitní dětské kolo s extrémně lehkým hliníkovým rámem (AL6061 T6), navržené speciálně pro děti od cca 3 let (výška 100–120 cm). Díky nízké váze cca 5,5 kg je snadno ovladatelné i přenášitelné. Kolo kombinuje sportovní vzhled s ergonomickou geometrií – nízký nástup, vzpřímená jízdní pozice a výška řídítek přizpůsobená dětským rukám.
| Věk dítěte | od 3 let |
| Výška dítěte | 100–120 cm |
| Výška rozkroku | cca 40–55 cm |
| Váha (bez pedálů) | cca 5,5 kg |
| Max. nosnost | 60 kg |
| Rám | hliník AL6061 (T6) |
| Pneumatiky | 16″ × 1,5″ |
| Brzdy | V-brzdy vpředu i vzadu |
| Další výbava | stojánek, zvonek, kryt řetězu, reflexní prvky |
Velikostní tabulky kol a odrážedel PUKY » 5 let záruky PUKY »
| Barva | modrá |
| Brzdy | V-brake |
| Hmotnost | 5,5 kg |
| Kategorie | Dětská kola |
| Kola | 16" |
| Materiál | hliník |
| Nosnost | 60 kg |
| Výbava | stojánek, zvonek, kryt řetězu, reflexní prvky |
| Výrobce | PUKY |
| Vyrobeno | Německo |
| Výška sezení | 40-55 cm |
| Záruka | 5 let |
| Výška jezdce | 100-120 cm |
Jak změřit vnitřní délku nohy vašeho dítěte? Je to velmi jednoduché:
Naměřená hodnota v centimetrech je vnitřní délka nohy neboli výška rozkroku. Nyní ji můžete použít k určení správné velikosti odrážedla nebo kola pro vaše dítě na našich webových stránkách.