Přední a zadní vodotěsné brašny od Ortliebu jsou naprostou klasikou mezi dálkovými cyklisty. Profíci z oboru si cení především funkčního a odolného systému zavěšení brašen po bocích kola.
Vůbec nezáleží na tom, jestli se jedete projet po šumavských hvozdech, nebo se chcete pustit do brazilských deštných pralesů. Odolný materiál v kombinaci s 3D svařováním spojů zaručuje obrovskou odolnost, která byla potvrzena nejen v laboratořích, ale především stovkami tisíci ujetých kilometrů na světových silnicích i mimo ně.
Brašny Bike Packer mají optimalizovaný tvar, zavěšovací systém QL2.1 až do průměru 16 mm trubky nosiče. Integrované vnitřní kapsy, velké odrazky, nožičky a popruh. Možno doplnit outer pocketem, síťkou mesh pocket a držákem na láhev bottle cage.
K dispozici ve více barvách. Cena za pár.

| Barva | černá |
| Hloubka | 17 cm |
| Hmotnost | 2x 1040 g |
| Materiál | PD620, PS490 |
| Objem | 2 x 20 L |
| Systém uchycení | QL2.1 |
| Systém zavírání | víko |
| Šířka | 32 cm |
| Výrobce | ORTLIEB |
| Vyrobeno | Německo |
| Výška | 42 cm |
| Objem (l) | 40 |
| Záruka | 5 let |
| Kategorie | Boční nosičové brašny, Brašny |