Commuter-Bag Urban přichází v atraktivním minimalistickém městském designu a je ideální pro všechny, kteří dávají přednost jízdě do práce nebo do školy na kole. Sofistikovaný vzhled směsi Cordura je stejně vhodný k obleku i pro běžné nošení. Kovové spony umožňují rychlý a pohodlný přístup k dobře uspořádanému interiéru vaší tašky, který zahrnuje polstrovanou kapsu na laptop, prostornou hlavní přihrádku s držáky na pero a řetízek na klíče a speciální kapsu pro 8" nebo 10" tablety.
| Objem (l) | 20 |
| Barva | šedá |
| Hloubka | 14 cm |
| Hmotnost | 900 g |
| Materiál | Potahovaná Cordura (PS55C) |
| Nosnost | 9 kg |
| Systém uchycení | QL3.1 |
| Systém zavírání | přezky |
| Šířka | 40 cm |
| Voděodolnost | IP53 |
| Výrobce | ORTLIEB |
| Výška | 31 cm |
| Záruka | 5 let |
| Kategorie | Boční nosičové brašny, Brašny |
| Produktová řada | Urban |