| Objem (l) | 5 |
| Barva | černá |
| Hloubka | 18 cm |
| Hmotnost | 350 g |
| Materiál | PS33 |
| Nosnost | 5 kg |
| Systém uchycení | KLICKFix |
| Šířka | 33 cm |
| Voděodolnost | IP64 |
| Výrobce | ORTLIEB |
| Výška | 20 cm |
| Záruka | 5 let |
| Kategorie | Batohy, Brašny, Cestovní tašky, Outdoorové batohy, Řídítkové brašny |