Řídítková brašnička Velo-Pocket je skvělým společníkem do města. Nejenže parádně a stylově vypadá, ale je zároveň voděodolná a hodně kvalitní, takže dlouho vydrží. Upevňovací destička na zadní straně je částečně zapuštěná, takže lze brašničku bezproblémově používat i jako kabelku, přičemž upínání nijak nezavazí a není nepříjemné. Navíc je kompatibilní jak s držákem pro Ultimate 6, tak i se systémem KLICKfix od Rixen&Kaul. Zapínání brašny je vyřešeno suchým zipem pro jednoduché a rychlé ovládání.

POZOR:
Od roku 2020 nejsou součástí řídítkových brašen značky ORTLIEB adaptéry na řídítka. Při nákupu řídítkové brašny či košíku je nutné si jeden vybrat a spolu s brašnou si jej objednat.
Adaptéry pro klasická kola:
E185 se zámkem
E225 bez zámku
Adaptéry pro elektrokola s displejem umístěným uprostřed
E207 se zámkem
E226 bez zámku
| Objem (l) | 16 |
| Barva | dark sand |
| Délka | 50 cm |
| Hmotnost | 250 g |
| Průměr | 20 cm |
| Voděodolnost | IP64 |
| Výrobce | ORTLIEB |
| Záruka | 5 let |
| Kategorie | Bikepacking, Brašny, Cestovní tašky, Horní nosičové brašny |
Bikepacking je outdoorové dobrodružství, které začíná tam, kde jízda na kole normálně končí. Na konci zpevněných cest.
Chceš se v přírodě cítit jako doma a zároveň být volný jako pták? Neváhej a vyzkoušej kombinaci horské cyklistiky a přenocování pod širým nebem. Všechno, co k tomu potřebuješ, je pořádný "horák", nebo rovnou fat bike, touha po dobrodružství a lehká bagáž. S vodotěsnými bikepackingovým vybavením od firmy ORTLIEB můžeš okamžitě vyrazit. Na delší jednodenní výlety, na výpravu s jedním přenocováním, nebo rovnou na několikadenní putování. S našimi beznosičovými brašnami uložíš vše potřebné kompaktně a zcela vodotěsně. Větší vzdálenosti? Náročný terén? Žádný problém! Díky nízké celkové hmotnosti si můžeš naplno užít svoje sportovní bikepackingové dobrodružství.