Cyklistická taška Back Roller XL je vyrobena z odolného, voděodolného polyesterové plachtoviny. Tento materiál je odolný proti oděru. Objem tašky je 70 litrů na pár a je vhodná pro dlouhé cesty.
Taška má praktickou přední kapsu. Nabízí čtyři litry dodatečného objemu v kapse na věci, které potřebujete rychle (není vodotěsná). Spolehlivý rolovací uzávěr chrání hlavní obsah brašny před vlhkostí a nečistotami. Upevňovací systém Quick-Lock umožňuje snadné a bezpečné připevnění ke standardním nosičům na kolech.
Tašku vyrábíme v naší továrně v Heilsbronnu. Konstrukce je opravitelná a navržena pro dlouhou životnost. Vodotěsnost je standardem.

| Objem (l) | 35 |
| Barva | červená |
| Hloubka | 26 cm |
| Hmotnost | 2 x 1200 g |
| Materiál | Polyester potažený (PD620, PS490) |
| Nosnost | 12,5 kg |
| Systém uchycení | QL2.2 |
| Systém zavírání | rolovací |
| Šířka | 36 cm |
| Voděodolnost | IP64 |
| Výrobce | ORTLIEB |
| Výška | 45 cm |
| Záruka | 5 let |
| Kategorie | Boční nosičové brašny, Brašny |
Dobrý den, zvažuji koupi brašny/brašen, které by sloužily jako turistické a zároveň i pro převážení větších objemů po městě. Líbí se mi brašny typu Back-Roller, nicméně varianta 2x20L mi přijde na cesty moc malá a 2x35L zase moc velká. Existuje nějaká velikost mezi těmito rozměry (25-30L) a nebo možnost koupit pouze jednu brašnu ve variantě 35L?
Dobrý den, bohužel nic mezi Ortlieb nenabízí a samotnou brašnu z balení verze PRO vám prodat nemůžu. Pokud chcete jednu brašnu s větším objemem, možná by pro Vás bylo řešením výrobek Ternu Cargo Hold 28, který se prodává po kuse a mám objem 28L.
Odkaz zde:
https://www.azub.cz/vodeodolna-brasna-na-kolo-28l-tern-cargo-hold-28-pannier-p57161/?cid=4267