Back-Roller XL Plus vám umožní přepravovat velký objem věcí na dlouhých cestách nebo při každodenním dojíždění. Verze XL modelu Back-Roller Plus má celkový objem 70 litrů na pár tašek. Taška je vyrobena z robustní tkaniny Cordura bez obsahu PVC. Vodotěsné rolovací uzavření spolehlivě chrání obsah před vlhkostí a nečistotami. Pomocí systému Quick-Lock ji lze rychle a přesně připevnit na nosič zavazadel.
Vnější kapsa o objemu čtyř litrů na každé straně, která není vodotěsná, doplňuje úložný prostor pro předměty, které jsou rychle po ruce. Brašny jsou opravitelné a vyráběné v naší továrně v Heilsbronnu. Vodotěsnost je u ORTLIEB standardem.

| Objem (l) | 35 |
| Barva | šedá |
| Hloubka | 26 cm |
| Hmotnost | 2 x 1005 g |
| Materiál | Cordura (PS36C) |
| Nosnost | 12,5 kg |
| Systém uchycení | QL2.2 |
| Systém zavírání | rolovací |
| Šířka | 36 cm |
| Voděodolnost | IP64 |
| Výrobce | ORTLIEB |
| Výška | 45 cm |
| Záruka | 5 let |
| Kategorie | Boční nosičové brašny, Brašny |
Dobrý deň, prosím vás, ktoré nahrádné háky mi budú pasovať? Ďakujem
Dobrý den,
standartně jsou tam tyto https://www.azub.sk/nahradni-haky-pro-brasny-s-ql2-1-systemem-16mm-ortlieb-2ql2-1-haky-s-rukojeti-16-mm-p22285/
Dobrý den, na kole mám instalovaný nosič Sport Arsenal Art. 292. https://www.sportarsenal.cz/nosice/art--292/ Používám jej s brašnami SprotArsenal, ale na delší cesty jsou mi malé. Lze Vaše brašny bez problémů použit na tomto nosiči? Děkuji, Martin Nahodil
Dobrý deň, aké rozmery majú brašne? Hlavne výška od spodku po uchytenie na nosiči.