Pro bezpečný pohyb na silnici je třeba zajistit, aby byl jedinec dobře vidět. Pro tento účel Ortlieb nabízí řadu vodotěsných brašen, které jsou velmi dobře viditelné, a to řadu High Visibility. Brašny v černé a zářivě žluté barvě jsou vyrobené z látky Cordura s PU zátěrem, která je celá protkána reflexním vláknem s vysokým stupněm odrazu světla. Ve tmě se tak brašna při osvícení rozzáří úplně celá a jízda v noci tím pro vás bude mnohem bezpečnější. Brašny jsou vhodné také při jízdě za šera či za špatného počasí. Díky praktickému rolovacímu zavírání je tato zadní brašna 100% vodotěsná a na nosič kola se snadno připevní pomocí systému QL2.1. Přiloženým popruhem ji jednoduše změníte na kabelu nošenou přes rameno. Poznámka: na nosiči ji lze zkombinovat s brašnou Rack-Pack velikosti S nebo M.
DALŠÍ PRVKY:
Cena za kus.

| Barva | reflexní žlutá |
| Hmotnost | 840 g |
| Materiál | PS50CX |
| Nosnost | 9 kg |
| Rozměry | 42 x 32 x 17 cm (V x Š x H) |
| Systém uchycení | QL2.1 |
| Systém zavírání | rolovací |
| Výrobce | ORTLIEB |
| Vyrobeno | Německo |
| Objem (l) | 20 |
| Záruka | 5 let |
| Kategorie | Boční nosičové brašny, Brašny |
| Produktová řada | High-Vis |