Být dobře viděn je základním předpokladem pro bezpečný pohyb po silnici. Zvláště pak v noci. ORTLIEB přišel na konci roku 2013 s převratným řešením tzv. High Visibility brašen. Ty jsou vyvedeny v zářivě žluté nebo černé barvě a jejich látka je protkána vysoce reflexním vláknem. V noci tak brašny při osvícení světly automobilu doslova září.
Brašna Ultimate Six High Visibility se vými vlastnostmi podobá brašně Ultimate Six Plus, je vyrobena z Cordury s PU laminací a stejně jako "pluska" má i ona po stranách dva držáky pro košík na láhev.

Základ brašny tvoří černý plastový nosný rám po horním obvodu vnitřní části, která je po otevření víka směrem od sebe komfortně přístupná. Zajištění víka se děje pomocí dvojicí magnetů na přední straně. Takové lehké otevírání brašny je praktické a především zaručuje rychlý přístup dovnitř brašny, což oceníte zejména během jízdy.
Voděodolná cyklistická brašna v takřka jakémkoliv provedení? Tak jestli vás nenapadne značka Ortlieb, není něco v pořádku, protože tahle německá klasika je v tomto segmentu historicky i technicky doslova legendou. Otestovali jsme od nich už řadu produktů a maximální funkčnost spolu s odolností je pro ně typická. To platí i pro řídítkovou brašnu Ortlieb Ultimate Six Classic, která je ideálním každodenním společníkem pro dojíždění někde ve městě nebo na delší tůry, kde potřebujete mít celou řadu věcí co nejblíž v dosahu, případně si je pak vzít s sebou mimo kolo.
| Objem (l) | 6,5 |
| Barva | reflexní žlutá |
| Hloubka | 13 cm |
| Hmotnost | 540 g |
| Materiál | cordura s reflexním vláknem |
| Nosnost | 5 kg |
| Systém uchycení | KLICKFix |
| Systém zavírání | magnet |
| Šířka | 24 cm |
| Výrobce | ORTLIEB |
| Vyrobeno | Německo |
| Výška | 18 cm |
| Kategorie | Brašny, Řídítkové brašny |
| Produktová řada | High-Vis |
Ať už jde o elektrokolo, silniční kolo nebo turistické kolo – pro každý typ kola a každé použití jsme vyvinuli vhodnou montážní sadu.