Světlo zcela nahrazuje objímku sedlové trubky. Dodáváno včetně šroubu.
| Barva | černá/červená |
| Délka | 190 cm |
| Hmotnost | 50 g |
| Kategorie | Zadní světla |
| Napájení | dynamo |
| Průměr | 31,8 mm |
| Systém uchycení | sedlovka |
| Výrobce | SON |
| Vyrobeno | Německo |
| Záruka | 5 let |
Zadní světlo SON má minimální rozměry. Díky tomu se vejde i tam, kde běžná zadní světla s integrovanými odrazkami buď nemají vhodné místo pro upevnění, nebo se tam z hlediska designu nehodí.
Tělo je vyrobeno z eloxovaného hliníku, čočka a elektronika jsou zalité. Koaxiální kabel pro připojení k přednímu světlu je pevně uchycen uvnitř těla. S funkcí stálého svícení.
Kvalita SON